Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Волынская область » Луцк » Сельское хозяйство » Сельхозпродукция » Продам » Подать объявление бесплатно

Кормова добавка Олаквіндокс

Объявление размещено: 28.04.2017 19:56
Продам
Цена: договорная


Олаквіндокс – це синтетичний препарат, що має антибактеріальну дію (на грам негативну мікрофлору), а також володіє високою ростостимулюючою дією. При додаванні у корм препарат подавлює розвиток патогенної мікрофлори, покращує перетравлення кормів та засвоєння поживних речовин. Олаквіндокс стимулює секреторно-моторну та ферментативну функцію шлунково-кишкового тракту, що сприяє кращій асиміляції поживних речовин раціону тварин та птиці, більш ефективному засвоєнню кормів, прискорює ріст і сприяє підвищенню середньодобового приросту. Олаквіндокс при введенні всередину швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту і проникає в органи і тканини тварини. Із організму засіб виводиться переважно із сечею.

Застосовується у ветеринарній практиці як засіб, що прискорює ріст сільськогосподарських тварин та птиці; володіє лікувальною протимікробною дією під час шлунково-кишкових захворювань.

Застосування

Профілактика і лікування у молодняка великої рогатої худоби та птиці захворювань шлунково-кишкового тракту та органів дихання (гастроентериту, колібактеріозу, сальмонельозу, пастерельозу, пневмонії тощо), викликаних чутливими до олаквіндоксу мікроелементами.
Підвищення ефективності використання кормів у тваринництві і птахівництві та прискорення росту сільськогосподарських тварин та птиці.

Контакты автора объявления
Имя: Олександр
Телефон: 0956281197
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Луцк
Регион: Волынская область
Статистика просмотров. загрузка ...


все объявления автора

ID объявления: 4067034
Бесплатное объявление


Доска объявлений / Все объявления